Ferie z Biblioteką dobiegły końca.

Mamy nadzieję, że po feriach wszystkim dzieciom Biblioteka będzie kojarzyć się nie tylko z książkami, ale też dobą zabawą. Cały tydzień trwały zajęcia, które miały umilić czas dzieciom w czasie wolnym od szkoły.

Zorganizowaliśmy dwie wycieczki autobusowe: jedną do Muzeum Ratusz w Oświęcimiu, gdzie miło spędziliśmy czas na zajęciach o najbardziej znanej w Oświęcimiu dziedzinie sportu, czyli hokeju. Druga wycieczka do Galerii Książki w Oświęcimiu była połączona z seansem kinowym- w bibliotecznej salce obejrzeliśmy film pt. "To niewypanda".

Były też warsztaty z gliny oraz robienia kwiatów z bibuły, a także zajęcia ruchowo-sportowe, rozgrywki monopoly, gry i łamigłówki, bajkowe quizy, a nawet zajęcia poświęcone dokarmianiu ptaków zimą. Na drzewach przy przedszkolu we Włosienicy i Brzezince zawisły kule z ziarnami, które pomogą ptakom przetrwać najtrudniejszy dla nich zimowy czas. W Babicach natomiast dzieci ozdobiły Bibliotekę walentynkowymi serduszkami.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli: paniom z Koła Gospodyń w Grojcu, które przeprowadziły warsztaty robienia kwiatów z bibuły, Piekarni "U Piekorza" w Grojcu za pyszne drożdżówki dla dzieci, Sklepom Plusik S.K.A. D.J. Mirek za przekazanie słodyczy dla dzieciaków. To dzięki Wam te zajęcia mogły być bardziej atrakcyjne.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy do naszych Bibliotek.

Tagi

GALERIA