Piknik Biblioteki już za nami.

Piknik Biblioteki już za nami. Poniedziałek, 24 czerwca 2024 Wczoraj odbył się Piknik Biblioteki Publicznej Gminy Oświęcim realizowany w drugim dniu obchodów Gminy Oświęcim na terenie OKSiR w Brzezince. Mimo początkowo deszczowej aury udało nam się zrealizować wszystkie plany. Otwarciu towarzyszył występ taneczny uczniów szkoły p

Ogłoszenie dla Czytelników.

Ogłoszenie dla Czytelników. Piątek, 21 czerwca 2024 Ogłoszenie dla Czytelników z Włosienicy.

Zapraszamy na Piknik Biblioteki.

Zapraszamy na Piknik Biblioteki. Wtorek, 11 czerwca 2024 Zapraszamy na Piknik Biblioteki. Szczegóły na plakatach.

Wakacje z Biblioteką-zapisz się już dziś.

Wakacje z Biblioteką-zapisz się już dziś. Czwartek, 6 czerwca 2024 Zachęcamy do zapisów. Szczegóły na plakacie.

Międzypokoleniowe przedstawienie "Królewna Śnieżka".

Międzypokoleniowe przedstawienie Wtorek, 28 maja 2024 Biblioteka Publiczna w Grojcu, we współpracy z Przedszkolem Samorządowym w Grojcu, zaprosiła Seniorów z Zaborza na przedstawienie Królewna Śnieżka w wykonaniu dzieci z grupy Smerfy. Na występ zaproszono także dziadków i babcie małych aktorów, w ra

Tydzień Bibliotek dobiegł końca.

Tydzień Bibliotek dobiegł końca. Czwartek, 16 maja 2024 21. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek dobiegł końca. Był wypełniony warszatatami, literackimi spotkaniami oraz wyjazdami, sposród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ósmego maja, w Dzień Bibliotekarza, zaprosiliśmy na Kawę z Bibliotekarzem, wsr&

archiwum wiadomości