32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grojcu

DATA I GODZINA
Niedziela, 28 stycznia 2024
godz. 12:00
BILETY
wstęp wolny
ADRES
ul. Główna 1, 32-600 Grojec
MIEJSCE
Dom Ludowy w Grojcu

28 stycznia br., w godzinach 12:00-20:00 zapraszamy Was na wydarzenie, które po raz pierwszy będzie miało miejsce w gminie Oświęcim - 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał po raz kolejny zagra dla wszystkich – małych i dużych. W tym roku cel Finału brzmi: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Zbiórka będzie odbywać się pod hasłem "Tu wszystko gra OK!". 
 
Szczegółowe informacje dotyczące programu wydarzenia podamy wkrótce, ale już teraz możemy zdradzić, że w tym dniu w Domu Ludowym w Grojcu będzie na Was czekało wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in.: animacje i magia przygotowane przez znanego Wam Pana Humorka, pocorn, wata cukrowa, kolorowe warkoczyki, balonowe zoo i malowanie twarzy.
 
Nie zabraknie również występów artystycznych i kawiarni WOŚP - gdzie będziecie mogli napić się pysznej kawy i zjeść coś słodkiego. 
 
Zapraszamy serdecznie! Dołączcie do wydarzenia by być na bieżąco z wszystkimi informacjami i spędźcie z nami niedzielę 28 stycznia, aby wspólnie czynić dobro. 
 
Więcej informacji: https://fb.me/e/3b8NX57CQ